Lampy

Prawidłowe oświetlenie mieszkania to bardzo ważny element. Nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze bez dobrego oświetlenia będzie ponure i bezbarwne. Złe oświetlenie ma również negatywny wpływ na samopoczucie. Z naszymi indyjskimi lampami nie tylko odpowiednio oświetlisz swoje pomieszczenie, ale także zamienisz zwykłą lampę na element, podkreślaj...

Prawidłowe oświetlenie mieszkania to bardzo ważny element. Nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze bez dobrego oświetlenia będzie ponure i bezbarwne. Złe oświetlenie ma również negatywny wpływ na samopoczucie. Z naszymi indyjskimi lampami nie tylko odpowiednio oświetlisz swoje pomieszczenie, ale także zamienisz zwykłą lampę na element, podkreślający charakter Twojego wystroju.

Posiadamy szeroki wybór wzorów i modeli. U nas znajdziesz lampę odpowiednią do aranżacji salonu, kuchni czy sypialni.Lampy indyjskie sprawią, że Twoje pomieszczenie stanie się bardziej przytulne i nabierze lekko tajemniczego charakteru. Unikatowa gama kolorów i kolonialny design podkreślą gust właściciela niebanalnej aranżacji.

Orientalne dekoracje sprawdzą się w przypadku każdego wystroju. Lampy indyjskie pasują zarówno do stylów minimalistycznych, glamour, jasnych wnętrz skandynawskich czy najbardziej designerskich projektów. Dekoracje i dodatki są elementami, które tworzą klimat Twojego domu. Lampa indyjskato element, który warto posiadać!

Więcej »
Wyświetla 1 - 9 z 14 produktów

Nowe produkty

 • Lampa 14
  Lampa 14

  Piękna lampa wykonana z polerowanej kwadratowej szklanej części...

  390,00 zł
 • Lampa 13
  Lampa 13

  Piękna lampa z polerowanego szkła na metalowej ramie.

  495,00 zł
 • Lampa 11
  Lampa 11

  śliczna szklana lampa z dekoracyjnym, polerowanym wzorem.

  398,00 zł
 • Lampa 10
  Lampa 10

  Piękna lampa wisząca wykonana z białych kwadratowych mozaikowych okularów.

  295,00 zł
Wyświetla 1 - 9 z 14 produktów
Wyświetla 1 - 9 z 14 produktów
Produkt został prawidłowo dodany do porównania.