Kolekcja LARONDA

Palisander to indyjski surowiec pozyskiwany z tropikalnych drzew rodzaju dalbergia, rosnących nawet do 40 metrów wysokości. Materiał ten znany jest ze względu na charakterystyczną paletę kolorów, którą może przybierać – od jasnego aż po ciemny brąz. Posiada on również swój aromatyczny zapach, od którego wywodzi się jego angielska nazwa rosewood ...

Palisander to indyjski surowiec pozyskiwany z tropikalnych drzew rodzaju dalbergia, rosnących nawet do 40 metrów wysokości. Materiał ten znany jest ze względu na charakterystyczną paletę kolorów, którą może przybierać – od jasnego aż po ciemny brąz. Posiada on również swój aromatyczny zapach, od którego wywodzi się jego angielska nazwa rosewood (drzewo różane). Meble z palisandru cechują się wobec tego niepowtarzalnym wyglądem, który może zagościć w Twoim domu.

Wysoka twardość i odporność na wilgoć sprawiają, że z palisandru produkuje się doskonałe meble. W ten sposób powstała kolekcja Laronda - podkreślająca szlachetność i piękno wyposażenia, wykonanego z tego niepowtarzalnego materiału.

Wystarczy skierować wzrok na jakiekolwiek pomieszczenie, w którym umieścimy propozycję z naszej kolekcji, a przekonamy się, że doskonale sprawdzi się ona w każdym wnętrzu – kameralnym mieszkaniu bądź przestronnym domu. Wszystko to dzięki zaokrąglonym kantom, czy rezygnacji z uchwytów, które sprawiają, że Laronda przywodzi na myśl minimalistyczny styl skandynawski. My polecamy zwłaszcza komody. Palisander nadaje temu powszechnie używanemu meblowi jeszcze więcej charakteru, zabezpieczając jednocześnie przechowywane przedmioty. Wytrzymała i solidna komoda to komoda palisander.

Wyposażeniem, które nada wyjątkowy klimat mieszkaniu, nie są jednak tylko komody. Palisander świetnie sprawdza się w pozostałym wyposażeniu pomieszczeń. Biurko, stół czy łóżko wykonane z tego materiału idealnie dopełnią każdą aranżację, a dzięki swojej egzotyce oraz charakterowi wprowadzą do Twojego domu powiew brytyjskiej arystokracji i klimat zamorskich podróży. Ich delikatny i spokojny design pasuje do każdego kąta stylowego mieszkania – od łazienki, przez kuchnię, aż po pokój dzienny. Komoda palisander rewelacyjnie sprawdzi się w pokoju biurowym jako miejsce przechowywania dokumentów, a szafa w sypialni pozwoli na odpowiednie zagospodarowanie kolekcji strojów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją Laronda i odkrycie samemu piękna, jakie wprowadzają do domu meble z palisandru!

Więcej »
Wyświetla 1 - 9 z 30 produktów

Filtry

Dostępność
Wyświetla 1 - 9 z 30 produktów
Wyświetla 1 - 9 z 30 produktów
Produkt został prawidłowo dodany do porównania.