Asiana to sklep, który powstał z prawdziwej fascynacji kolorami i aromatami Azji. W naszej ofercie znajdują się unikatowe meble z drewna, wytwarzane w orientalnych sceneriach. Jeśli Ciebie także oczarowały piękne azjatyckie krajobrazy, liczne legendy i opowiadania, to koniecznie zobacz niezwykłe, orientalne meble w naszym sklepie!

Sklep Asiana to propozycja wyjątkowych mebli, wykonanych z różnego rodzaju drewna (palisandru, akacji indyjskiej czy mango). Wykorzystanie naturalnych materiałów jest modnym i eleganckim rozwiązaniem. Stylowe meble drewniane wprowadzają niepowtarzalny klimat, a przy tym stanowią gwarancję solidności.

Jako jedyni sklep Asiana proponuje wykonanie mebli na zamówienie. Jest to nieograniczona możliwość wyboru kolorów i wzorów. Tworzymy meble w stylu skandynawskim, prowansalskim, boho, rustykalnym, loft, art deco oraz wielu innych. Jeśli chcesz zaprojektować własne meble, nasi projektanci chętnie pomogą Ci na każdym etapie projektowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z szeroką ofertą gotowych mebli. Są one dostępne od ręki wraz z bardzo bogatą gamą artykułów dekoracji wnętrz takich, jak: obrusy, misy, narzuty, obrazy czy niezliczone przedmioty sztuki użytkowej. Dzięki ogromnej pasji i doświadczeniu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Działamy dla Was już od 2006 roku!

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego na ul. Lutosławskiego 9. Dla klientów spoza Warszawy oferujemy sprzedaż wysyłkową.


Produkt został prawidłowo dodany do porównania.