Featured Image

laronda 008 komoda rtv 90 cm

Komoda RTV.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda RTV.Drewno: palisanderWymiary: 90 x 45 x 57 cm Towar dostępny W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 009 komoda rtv 120 cm

Komoda RTV.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda RTV.Drewno: palisanderWymiary: 120 x 45 x 60 cm W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 010 komoda rtv 150 cm

Komoda RTV.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda RTV.Drewno: palisanderWymiary: 150 x 45 x 60 cm W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

Laronda 026 skrzynia / siedzisko

Siedzisko ze skrzynią Mały wymiar siedziska doskonale wpisuje się w mniejsze wnętrza takie jak przedpokój czy sypialnia. Drewno palisander, dostępna w trzech odcieniach brązu
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 011

Komoda RTV.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda RTV.Drewno: palisanderWymiary: 180 x 45 x 57 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 012

Konsola.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Konsola.Drewno: palisanderWymiary: 120 x 35 x 80 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

Laronda 028 komoda rtv 160 cm

Komoda RTV Komoda RTV z kolekcji LAronda z zaokrąglonymi krawędziami Drewno palisander, wymiar 160 x 45 x 90 cm W wersji na zamówienie możliwe modyfikacje projektu oraz wymiaru mebla
Czytaj dalej