Featured Image

laronda 002 łóżko

Łóżko na materac 160 cm.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Łóżko na materac 160 cm.Możliwość wykonania mebla pod dowolną szerokość materaca.Drewno: palisanderWymiary: 160 cm Możliwość wykonania mebla pod dowolną szerokość materaca.W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 019

Witryna z pełnymi bokami.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Witryna z pełnymi bokami.Drewno: palisanderWymiary: 100 x 45 x 200 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 004 komoda 120 cm

Komoda.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda.Drewno: palisanderWymiary: 120 x 45 x 90 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 020

Witryna z przeszklonymi bokami.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Witryna z przeszklonymi bokami.Drewno: palisanderWymiary: 101 x 45 x 200 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 005 komoda

Komoda / bieliźniarkaDrewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda.Drewno: palisanderWymiary: 100 x 40 x 110 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 021 witryna 60 cm

Witryna słupek.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Witryna słupek.Drewno: palisanderWymiary: 60 x 45 x 200 cm W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 006 komoda 150 cm

Komoda.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda.Drewno: palisanderWymiary: 150 x 45 x 90 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 023

Biurko.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Biurko.Drewno: palisanderWymiary: 150 x 60 x 80 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 007 komoda 190 cm

Komoda.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Komoda.Drewno: palisanderWymiary: 190 x 40 x 115 cmTowar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

laronda 024

Biurko.Drewno: palisander Kolekcja LAronda z zaokrąglonymi krawędziami. Biurko.Drewno: palisanderWymiary: 120 x 60 x 80 cm Towar na zamówienie W wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej