Featured Image

realizacja 105

Fronty do zabudowy kuchennej: różne wymiary Drewno: mango, kolor: GA2 (przecierka antique white) Projekt zakładał wykonanie i montaż frontów do dolnej zabudowy kuchennej (cargo, zmywarka, szafki, szuflady oraz wyspa). Część frontów wymagała precyzyjnego ręcznego rzeźbienia a część to malowane drewno. (A3-N/2012) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 121

Szafa do przedpokoju: 250 x 40 x 220 cm Drewno: mango, kolor: przecierka kolorowa Mebel wykonany w 3 modułach, wzorowany na meblu dostępnym w naszej galerii. Przepiękna ręczna praca z misternymi metalowymi zdobieniami. (A8-F/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 106

Panel dekoracyjny na ścianę : 210 x 70 cm Drewno: mango, kolor: GA2 (przecierka antique white) Przepiękny ręcznie rzeźbiony panel z przeznaczeniem jako dekoracja na ścianie w sypialni. Dodatkowym elementem panelu jest ledowe podświetlenie. Projekt wykonany na podstawie panelu dostępnego w naszej galerii. (A6-I/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 122

Komplet mebli do salonu Drewno: akacja indyjska, kolor: AP1 (naturalna) Meble o nowoczesnym skandynawskim stylu tzw. qubikowym czyli wykonane z masywnej ramy. Doskonale propozycja do nowoczesnych wnętrz jak również do każdego innego rodzaju wnętrza. (A8-J/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 107

Szafka pod zabudowę umywalki : 128 x 47,5 x 78 cm Drewno: akacja indyjska, kolor: AP6 Projekt złożony z 1 modułu, wymagający precyzji zwymiarowania oraz wykonania. Zlecenie dotyczyło wykonania oraz montażu szafki. Drewno akacja, ze względu na swoją twardość, doskonale sprawdza się w projektach w łazienkach i kuchniach. (M4-G/2011) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 123

Wyposażenie salonu pokazowego – biuro sprzedaży apartamentów w centrum Warszawy. Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 108

Witryna : 120 x 45 x 190 cm Drewno: mango, kolor: GA2 (przecierka antique white) Piękna witryna przeszklona, wykonana na podstawie szkicu. Przeznaczona do pokoju o charakterze podróżniczym. (S1-E/2011) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 124

Obudowa na kaloryfer Drewno: akacja indyjska, kolor: AP1 (naturalna) Konstrukcja zakrywająca kaloryfer, jednocześnie dając dostęp do pokręteł, zachowująca w pełni funkcje grzewcze. Piękne usłojenie drewna akacji w naturalnej odsłonie! (A9-H1/2014) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 109

Zabudowa kaloryfera : 170 x 25 x 85 cm Drewno: mango, kolor: AP6 Rzeźbiona zabudowa wykonana w 1 elemencie, pomyślana tak aby zagwarantować maksymalny przepływ ciepłego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Wzór rzeźbienia wybrany na podstawie panelu dostępnego w naszej galerii. Zlecenie dotyczyło projektu, realizacji oraz montażu. (A4-C/2012) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 125

Komplet mebli do salonu Drewno: palisander, kolor: GA-10 Meble o nowoczesnym skandynawskim stylu tzw. qubikowym czyli wykonane z masywnej ramy. Doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz. (A9-i/2014) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej