Featured Image

realizacja 109

Zabudowa kaloryfera : 170 x 25 x 85 cm Drewno: mango, kolor: AP6 Rzeźbiona zabudowa wykonana w 1 elemencie, pomyślana tak aby zagwarantować maksymalny przepływ ciepłego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Wzór rzeźbienia wybrany na podstawie panelu dostępnego w naszej galerii. Zlecenie dotyczyło projektu, realizacji oraz montażu. (A4-C/2012) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 125

Komplet mebli do salonu Drewno: palisander, kolor: GA-10 Meble o nowoczesnym skandynawskim stylu tzw. qubikowym czyli wykonane z masywnej ramy. Doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz. (A9-i/2014) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 110

Biurko / Toaletka: 110 x 45 x 80 cm Drewno: palisander, kolor: AP6 Doskonały przykład pomysłowości naszych klientów. Mebel wykonany na podstawie opisu klienta, łączący funkcję biurka i toaletki. (A6-M/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 127

Stolik kawowy Drewno: mango, kolor: seldynowo-morski na bazie złota Stoliczek wykonany na podstawie klasycznego wzoru indyjskiego, w nowej odłsonie kolorystycznej. Ostateczny kolor powstał po wielku próbach łączenia barwników – w wyniku których powstał bardzo oryginalny efekt! (A9-K/2014) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 111

Komplet mebli Drewno: palisander, kolor: AP14 Zamówienie dotyczyło mebli do salonu, sypialni oraz gabinetu. Wykonane na podstawie dostarczonych przez klienta zdjęć. Styl mebli nawiązuje do wzornictwa mebli chińskich (typu opium). (A6-S/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 128

Fotel do biurka Drewno: palisander, kolor: AP6 Fotel przygotowany pod skórzaną tapicerkę do wykonania przez klienta w Polsce. Bardzo popularny wzór fotela, na podstawie którego wykonywaliśmy już podobny, ale z lwami – teraz przyszła kolej na jaguara! Wygląd jaguara był dokładnie konsultowany – łącznie z wyglądem jaguarowych “centek” na korpusie! (A9-H/2014) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 112

Zestaw ogrodowy: sofa i 2 fotele wraz z materacami i poduszkami. Drewno: akacja indyjska, kolor: AP6 Sofy wykonane w monolicie wraz z materacami ze zdejmowanymi pokrowcami oraz poduszkami w kilku rozmiarach. Drewno akacja doskonale nadaje się na projekty outdoorowe. (A6-N/2013) Mebel wykonany na zamówienie.
Czytaj dalej
Featured Image

realizacja 130

Rzeźbione lustro do łazienki Drewno: mango Kolor: czarny, wysoki połysk Przepiękne lustro w pięknej łazience! Lustro wykonane na podstawie zdjęcia przesłanego przez klienta, wykończone czarną kryjąca farbą o wysokim połysku. Rewelacyjny efekt glamour! Mebel wykonany na zamówienie. (A10-U/2014)
Czytaj dalej