Featured Image

Siedzisko 057

Siedzisko z funkcją skrzyni Rewelacyjne, kompaktowe siedzisko – najmniejsze w tej wersji dostępne na rynku! Idealne do mniejszych pomieszczeń, przedpokoju. Już w sprzedaży! Dostępne w 3 kolorach brązu: brąz, średni brąz, jasny brąz (na zdjęciu “średni brąz”)
Czytaj dalej
Featured Image

Siedzisko 058

Siedzisko Kleopatra Subtelny wzór siedziska o nazwie Kleopatra, kompaktowy wymiar Doskonały do łazienki, sypialni czy przedpokoju Drewno palisander Wkrótce w sprzedaży, przyjmujemy rezerwacje!
Czytaj dalej
Featured Image

Siedzisko 059

Siedzisko z funkcją skrzyni Rewelacyjne, kompaktowe siedzisko ze skrzynią – najmniejsze tego typu dostępne na rynku Idealne do mniejszych pomieszczeń lub przedpokoju Już w sprzedaży! Dostępne w 3 odcieniach brązu: brąz, średni brąz, jasny brąz (na zdjęciu “brąz”)
Czytaj dalej
Featured Image

siedzisko 053

Drewno: rattan Kołyska wykonana metodą ręczną z rattanu w komplecie z materacykiem.Drewno: rattanWymiary: 90 x 130 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

siedzisko 054

Siedzisko z białej skóry.Drewno:Wymiary: 50 x 70 x 47 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

siedzisko 055

Drewno: palisander Siedzisko, skóra naturalna w kolorze białym.Drewno: palisanderWymiary: 100 x 50 x 85 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
Featured Image

siedzisko 056

Drewno: palisander Siedzisko.Drewno: palisanderWymiary: 85 x 45 x 60 cmW wersji na zamówienie – dowolne wymiary i kolory oraz możliwość modyfikacji projektu.
Czytaj dalej
0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu