Strona główna

Asiana – to unikalne i stylowe meble z drewna egzotycznego. Jesteśmy bezpośrednim importerem mebli z Indii i Azji Południowo – Wschodniej, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości. Pominięcie pośredników pozwala nam na zapewnienie najlepszej na rynku ceny dla naszych klientów.

Nigdy nie stajemy w miejscu. Nasza oferta ciągle jest rozwijana i nieprzerwanie poszukujemy nowych produktów, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Od wielu lat podróżujemy po Azji, chcemy bowiem, aby nasz sklep przybliżał klientom unikalne piękno tamtych regionów.

Nasze meble kolonialne nadają się nie tylko do stylowej aranżacji wnętrz, ale są również wygodne i funkcjonalne. Meble indyjskie posiadają niepowtarzalne, autentyczne wzory, dzięki czemu dodadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowości. Wykonane są z najlepszego azjatyckiego drewna: bogatej w słoneczne odcienie akacji, eleganckiego palisandru i stonowanego mango. Nasze meble podkreślą charakter każdego miejsca, w jakim się znajdą.

Tworząc meble indyjskie na zamówienie, współpracujemy z klientem tak, aby mógł on wpływać na każdy szczegół przygotowywanego produktu. Kluczem jest personalizacja – wiemy, że nasi klienci posiadają swoją unikatową wizję, a naszym celem jest wesprzeć ich w jej realizacji bądź odpowiednio im doradzić. Dla osób ceniących kontakt osobisty istnieje możliwość przekonania się jakich wrażeń estetycznych dostarczają nasze meble kolonialne. Warszawa to miasto, w którym mieści się nasz showroom, zlokalizowany na ul. Lutosławskiego 9. Można w nim na żywo obejrzeć naszą kolekcję i przekonać się, jak wiele zyskuje miejsce o orientalnym charakterze.

Jeżeli interesują Państwa meble z Indii, koniecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie. Dzięki temu osobiście będzie można przekonać się o wyjątkowości, jaką niosą ze sobą meble indyjskie. Warszawa nie jest jednak jedynym miejscem, gdzie mogą zapoznać się Państwo z naszymi produktami – zachęcamy do obejrzenia naszej oferty na stronie internetowej. Udostępniliśmy na niej szczegółowe zdjęcia oferowanych produktów.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że obsługa klienta jest równie ważna, jak sam produkt. Dlatego zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal całego procesu zakupowego – od momentu kupna, przez dostarczenie produktu do domu, aż po usługi po sprzedażowe. W ten sposób już od ponad 11 lat pomagamy klientom nadawać ich pomieszczeniom egzotycznego klimatu. Asiana to nie tylko najlepsze meble z Indii – to także zaufanie i bezpieczeństwo, które gwarantuje nasz sklep. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu