Najczęściej zadawane pytania

Gdzie produkowane są meble z Asiana?

Nasze meble są autentycznie wykonywane w Indiach, na pustynnych terenach stanu Rajastan. Styl pracy stolarzy, rodzaj drewna, manualne zdolności przy rzeźbionych lub malowanych elementach są nie do podrobienia i za to tak bardzo klienci kochają nasze meble!

Czy jest możliwość zrobienia takiego mebla na wzór np. zdjęcia z internetu?

Tak, w znakomitej większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj mebla. Zwykle wystarczy nam zdjęcie oraz żądane wymiary mebla. Zachęcamy do przesłania zapytania drogą mailową – nasze wyceny są zawsze bezpłatne i niezobowiązujące.

Jak długi jest czas realizacji zamówienia?

Nasze meble powstają na zasadzie prototypu, ponieważ są to zwykle pojedyncze sztuki dopasowane wszystkimi szczegółami do wymagań klienta. Wymaga to stworzenia przez stolarzy indywidualnego projektu, który następnie jest przenoszony na drewno. Dodatkowo dochodzą takie pracochłonne etapy jak powstawanie elementów rzeźbionych czy metalowych. Wszystko to wymaga czasu, tak samo jak proces importu z Indii do Polski. Zamówienia wymagają więc kilkumiesięcznego oczekiwania, ale wymarzony mebel jest tego wart i potwierdza to 100% klientów!

Czy meble na zamówienie są drogie?

Specyfika naszym mebli kusi aby narzucać wyższe ceny, ale my pragniemy aby meble z Indii cieszyły jak najszerszą liczbę odbiorców, dlatego mamy ceny na poziomie mebli gotowych. A w gotowych meblach z salonów meblowych nie można modyfikować wymiarów, stylu, wnętrza lub koloru – u nas wszystkie te modyfikacje są mile widziane 😊

W jaki sposób dbać o nasze meble?

Zwykle wystarcza miękka tkanina, którą wytrzemy kurz. Jeśli mebel wymaga czyszczenia polecamy mleczka do drewna.

Jak wygląda odbiór mebla w Polsce?

Zamówione można odebrać z naszego magazynu koło Warszawy (Stare Babice) lub poprosić o zorganizowanie płatnego dowozu. Koszt dowozu zależy od miejsca dostawy, ilości, wagi oraz gabarytów mebli.

Czy wymagana jest zaliczka?

Tak, przy potwierdzeniu zlecenia prosimy o wpłatę zaliczki. Reszta należnej kwoty jest do dopłaty przy odbiorze mebli.

Kiedy Jest płatność/etapy zaliczki ?

Przy potwierdzeniu zlecenia prosimy o wpłatę zaliczki. Reszta należnej kwoty jest do dopłaty przy odbiorze mebli.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT. Należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.

Czy udzielamy gwarancji?

Oczywiście, nasze meble objęte są standardowo obowiązującą w Polsce rękojmią.

Jak meble są zabezpieczane podczas transportu do Polski

Meble z Indii sprowadzamy w kontenerach drogą morską. Każdy mebel jest zabezpieczony dwoma rodzajami folii oraz tekturą. Sposób ładowania kontenera oraz ilość mebli praktycznie uniemożliwia uszkodzenie mebli podczas długiej drogi z Indii do Polski.

Jakie występują formy dostawy?

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • odbiór osobisty
  • firma kurierska (dostawa „pod drzwi”)
  • transport dedykowany wraz z wniesieniem mebli do domu

 

Jeżeli masz więcej pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu